Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

piątek, 09 styczeń 2015 13:51

WIZJA PRZYSZŁOŚCI NA RYNKU WIERZYTELNOŚCI - II FORUM WINDYKACJI Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

logo forumwindykacji

Wizja przyszłości na rynku wierzytelności – II Forum Windykacji

Już po raz kolejny zapraszamy Państwa do udziału w II Forum Windykacji w Warszawie – jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku windykacyjnym.

Forum na stałe wpisało się w kalendarze branżowe najlepszych ekspertów. Każdego roku przyciąga coraz szersze grono słuchaczy. Uczestniczą w nim przedstawiciele biznesu, eksperci z branży, przedsiębiorcy z Polski oraz pozostałych krajów Europy, dlatego też w tych dniach Warszawa będzie miała okazję zamienić się w centrum skupiające największych liderów sektora windykacji.

Motywem przewodnim tegorocznego Forum będzie nowoczesna windykacja - jako nowe podejście wierzyciela, które pozwala na zachowanie poprawnych relacji handlowych oraz utrzymanie współpracy.  "Zatory płatnicze” – z tym zjawiskiem spotkał się każdy, kto ma doświadczenie w prowadzeniu biznesu, a które niejedno przedsiębiorstwo i relację biznesową wystawiło na próbę. 

Obserwując rzeczywistość gospodarki , w której ani windykatorzy ani klienci nie chcą odzyskiwać długów za wszelką cenę (przez co stają się stabilizatorem a nie katalizatorem problemów), wspólnie przyjrzymy się dobrym praktykom: zarówno krajowym, jak i europejskim, ograniczającym skalę problemu.

W programie min.

  • Symulator Rozmowy Windykacyjnej LIVE!

Pierwszy raz w Polsce Symulator Rozmowy Windykacyjnej z głosowaniem przebiegu w czasie rzeczywistym. Uczestnicy w głosowaniu decydują z kim i jak ma toczyć się rozmowa.

  • Ponadto nie zabraknie ciekawych dyskusji przy tematycznych stołach eksperckich:

Sesje Don’t stop asking questions! w których będą mogli Państwo zabrać głos w sprawie wyzwań, z jakimi się Państwo mierzą w swojej codziennej praktyce.

  • W oparciu o case study i liczne prelekcje zaproszeni praktycy wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki w zakresie windykacji.

Zapraszamy Państwa także w tym roku do udziału w całodniowych warsztatach  - formuła dwóch sesji równoległych umożliwi Państwu dopasowanie warsztatu do własnych potrzeb.

W celu uzyskania szczegółów spotkania zapraszamy na stronę wydarzenia: forumwindykacji.nf.pl

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 26 marzec 2015
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
Czytany 1705 razy