Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 30 październik 2014 09:30

Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już w grudniu zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Pracy, podczas której uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi zmianami w przepisach z zakresu prawa pracy. Wydarzenie będzie również poświęcone zagadnieniom planowania i zarządzania zasobami ludzkimi w kontekście najnowszych przepisów.

Podczas konferencji uczestnicy wezmą udział w dwóch sesjach plenarnych a także w prelekcjach w ramach trzech ścieżek tematycznych. To doskonała okazja do konsultacji z ekspertami posiadającymi bogate doświadczenie w zakresie doradztwa i rozwiązywania problemów prawno-pracowniczych. Na program składają się również dwa równoległe warsztaty, które będą miały charakter praktyczny.

Dlaczego warto wziąć udział? Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy to kompleksowa wiedza ekspercka, różnorodne ścieżki tematyczne i nowe relacje biznesowe.  Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy m.in. prezesów i właścicieli firm, dyrektorów, kierowników i specjalistów ds. kadr i płac, przedstawicieli działów prawnych.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia na stronie: www. prawo-pracy.nf.pl

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 01 grudzień 2014
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
Czytany 2102 razy