Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

poniedziałek, 27 październik 2014 15:14

II Forum Dyrektorów Administracyjnych Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już 24 listopada zapraszamy na II edycję Forum Dyrektorów Administracyjnych, najczęściej wybieranego wydarzenia w branży. Forum to inspirujące prelekcje i dyskusje na tematy, które najczęściej nurtują dyrektorów administracyjnych. Bez wątpienia o wysokiej randze wydarzenia świadczą zagadnienia, które poruszą prelegenci. Będą to tematy dotyczące m.in. optymalizacji kosztów w zarządzaniu flotą, zarządzaniu portfelem nieruchomości, strategii zakupowej oraz kwestie outsourcingu w różnych aspektach.

Dlaczego warto? II Forum Dyrektorów Administracyjnych to środowisko kontaktów i wymiany doświadczeń branżowych. Zapraszamy praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem, pokazujemy nowości i konkretne narzędzia. Celem wydarzenia jest nie tylko czerpanie wiedzy z inspirujących wystąpień, ale również możliwość dyskusji i zdobywanie specjalistycznej wiedzy podczas warsztatów.

Forum skierowane jest do dyrektorów i kierowników administracyjnych, do osób odpowiedzialnych za zarządzanie flotą, nieruchomościami, działami zakupów i logistyki. Zapraszamy również wszystkie osoby z kadry zarządzającej, odpowiedzialne za optymalizację kosztów administracyjnych.

Program wydarzenia: www.forumadministracji.nf.pl

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 24 listopad 2014
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
Czytany 2251 razy