Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 19 październik 2016 21:56

Greenberg Traurig liderem w Polsce w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć oraz w bankowości

Napisane przez Maciej Tąkiel
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zgodnie z najnowszym rankingiem IFLR1000 2017, opublikowanym przez International Financial Law Review, Greenberg Traurig jest jedną z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych (capital markets equity), fuzji i przejęć oraz w bankowości. W tych kategoriach IFLR1000 przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Tier 1, czyli najwyższą z możliwych. Greenberg Traurig jest jedyną kancelarią w Polsce wyróżnioną pierwszym miejscem w powyższych kategoriach.

W doradztwie z zakresu finansowania projektów oraz w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, przyznano Greenberg Traurig kategorię Tier 2. Dodatkowo, Kancelaria sklasyfikowana jest jako Tier 3 w odniesieniu do transakcji z zakresu doradztwa dla sektora energetycznego. Partner Zarządzający Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak został uznany za wiodącego prawnika w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć, bankowości, restrukturyzacji, finansowania projektów oraz energetyki i projektów infrastrukturalnych.

Senior Partner Lejb Fogelman został uznany za wiodącego prawnika w odniesieniu do fuzji i przejęć oraz private equity. Partner Andrzej Wysokiński, szef praktyki bankowości i finansów, również został wyróżniony jako wiodący prawnik w Polsce w zakresie bankowości, finansowania projektów, fuzji i przejęć, sporów oraz postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Partner Łukasz Pawlak został uznany za wschodzącą gwiazdę w zakresie bankowości, transakcji dłużnych na rynkach kapitałowych oraz fuzji i przejęć. Partner Lokalny Aleksander Janiszewski został wyróżniony jako wiodący prawnik w odniesieniu do bankowości oraz transakcji dłużnych na rynkach kapitałowych. Partner Lokalny Przemysław Kozdój jest uznany za wschodzącą gwiazdę w zakresie bankowości oraz finansowania transakcji nieruchomościowych.

Partner Paweł Pietkiewicz, szef praktyki postępowań sądowych i arbitrażowych, został uznany za wiodącego prawnika w Polsce w zakresie sporów oraz energetyki i projektów infrastrukturalnych. Partnerzy z praktyki rynków kapitałowych: Ireneusz Matusielański oraz Rafał Sieński zostali sklasyfikowani jako wiodący prawnicy w zakresie transakcji dłużnych na rynkach kapitałowych. Ireneusz Matusielański jest dodatkowo wyróżniony w zakresie fuzji i przejęć, a Rafał Sieński w zakresie bankowości.

Czytany 1494 razy