Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

piątek, 21 październik 2016 21:54

Wyróżnienie "leading lawyer" dla Katarzyny Terleckiej i "rising star" dla Marcina Antczaka w rankingu IFLR 1000: Financial and Corporate 2017

Napisane przez Marlena Majewska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znamy już wyniki najnowszej edycji rankingu IFLR 1000: Financial and Corporate 2017 dla Polski. Warszawskie biuro Schoenherr, wiodącej kancelarii prawnej w Europie Środkowo-Wschodniej specjalizującej się w prawie gospodarczym, zostało wyróżnione zarówno w klasyfikacji najlepszych kancelarii, jak i czołowych prawników.

W edycji 2017 biuro Schoenherr Polska obroniło silne pozycje z poprzedniego roku w kategoriach: Bankowość i finanse oraz Fuzje i przejęcia. W obu zostało sklasyfikowane w tzw. Tier 4.

W klasyfikacji indywidualnej IFLR 1000 docenił dwoje prawników z warszawskiego biura Schoenherr, zaliczając ich do grona czołowych polskich prawników kancelaryjnych. Katarzyna Terlecka, Partner Zarządzający, odpowiedzialna między innymi za praktykę Fuzji i przejęć, została wyróżniona tytułem "leading lawyer". Marcin Antczak, prawnik w praktyce Prawa bankowego i finansowego oraz rynków kapitałowych, otrzymał wyróżnienie "rising star". Obydwoje znaleźli się na liście IFLR 1000 po raz pierwszy. Tytuł "leading lawyer" posiada już Paweł Halwa, Partner Zarządzający odpowiedzialny za praktyki: Fuzji i przejęć, a także Prawa bankowego i finansowego oraz rynków kapitałowych.

Znaleźć się w gronie najlepszych prawników w Polsce to zaszczyt i jednocześnie duży impuls do dalszego rozwoju zawodowego. Cieszę się również z dobrych wyników warszawskiego biura Schoenherr w dwóch kluczowych dla nas praktykach: Fuzjach i przejęciach oraz Bankowości i finansach. To efekt ciężkiej pracy i potwierdzenie silnych kompetencji naszych prawników. – mówi Katarzyna Terlecka, Partner Zarządzający w warszawskim biurze Schoenherr, wyróżniona tytułem "leading lawyer".

Czytany 1745 razy