Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 27 styczeń 2010 00:00

Pięciu prawników Baker & Mckenzie z tytułem zawodowym

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pięciu prawników Baker & McKenzie uzyskało tytuł zawodowy i dołączyło do grona adwokatów i radców prawnych. Katarzyna Dębińska – Pietrzyk zdobyła uprawnienia adwokata, zaś Michał Głowacki, Łukasz Guratowski, Anna Machulak oraz Sebastian Ponikowski radcy prawnego.
Katarzyna Dębińska-Pietrzyk specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz prawie spółek handlowych, a w szczególności obsłudze transakcji kapitałowych. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Michał Głowacki specjalizuje się w prawie rynków kapitałowych, w szczególności w problematyce opcji menedżerskich i programów motywacyjnych dla kadr zarządzających, emisjach akcji i obligacji. Zajmuje się także doradztwem w transakcjach fuzji i przejęć oraz w innych sprawach związanych z prawem handlowym i cywilnym.
Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość oraz podyplomowych studiów na Uniwersytecie Warszawskim Prawo Rynku Kapitałowego.
Łukasz Guratowski specjalizuje się w obsłudze transakcji fuzji i przejęć, prawie spółek oraz prawie wodnym. Zanim dołączył do zespołu Baker & McKenzie, zajmował się kompleksową obsługą dużych i średnich przedsiębiorstw, głównie z branży wodociągowo kanalizacyjnej.
Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości na Akademii ekonomicznej w Krakowie i Politechnice Krakowskiej.
Anna Machulak specjalizuje się w zakresie postępowań sądowych i arbitrażowych, w szczególności dotyczących spraw gospodarczych. Przed dołączeniem do zespołu Baker & McKenzie, doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych w Warszawie i we Wrocławiu.
Sebastian Ponikowski specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji fuzji i przejęć. Jego praktyka obejmuje m.in. nabywanie przedsiębiorstw oraz spółek, prawo handlowe oraz upadłościowe, pomoc prawną w negocjacjach umów, a także przygotowywanie projektów umów w ramach realizowanych transakcji. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim.
Czytany 2386 razy