Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

piątek, 19 luty 2010 00:00

Kancelaria Trusiewicz Siwko wyróżniona CEE Retail Real Estate Awards

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kancelaria Trusiewicz Siwko znalazła się w gronie finalistów konkursu CEE Retail Real Estate w kategorii „Firma Prawnicza Roku 2009”. To kolejne prestiżowe wyróżnienie, które potwierdza coraz silniejszą  pozycję Kancelarii wśród polskich firm prawniczych, świadczących kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla firm z różnych branż, w tym także nieruchomości i retailu. Nagrody CEE Retail Real Estate zostały przyznane 11 lutego w Warszawie.
Wśród nominowanych do nagrody w kategorii „Firma Prawnicza Roku 2009” Kancelaria Trusiewicz Siwko była jedynym polskim podmiotem. Ponadto Kancelaria była również jedynym finalistą, który istnieje na rynku dopiero od czterech lat, a ma już znaczące doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego przy transakcjach na rynku nieruchomości. O nagrodę CEE Retail Real Estate Kancelaria rywalizowała m.in. z Clifford Chance, Linklaters i Salans. 

Przyznając wyróżnienie, jurorzy CEE Retail Real Estate Awards zwracali uwagę przede wszystkim na efektywność zaproponowanych rozwiązań oraz skalę projektów prawnych realizowanych na rynku nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej. Obecnie Kancelaria Trusiewicz Siwko jest odpowiedzialna za obsługę komercjalizacji sześciu  powstających centrów handlowych, realizowanych przez znaczące podmioty rynkowe, jak chociażby Irlandzka Grupa Inwestycyjna. Ponadto uwagę ekspertów zwrócił pionierski w Polsce projekt połączenia funkcji komercyjnej i użyteczności publicznej na rynku nieruchomości.
„W 2009 r. doradzaliśmy PKP S.A. w procesie restrukturyzacji strategicznych nieruchomości spółki w Katowicach i Poznaniu. Byliśmy obecni przy negocjacjach oraz wdrażaniu postanowień umów inwestycyjnych z prywatnymi deweloperami, którzy nie tylko będą odpowiedzialni za rewitalizację dwóch dworców kolejowych, ale również wybudują nowoczesne centra handlowe na gruntach PKP.
Za inwestycję realizowaną w Katowicach będzie odpowiedzialna firma Neinver, a za projekt w Poznaniu – czyli Zintegrowane Centrum Komunikacyjne – firma TriGranit”
– mówi Rafał Trusiewicz, partner Kancelarii Trusiewicz Siwko.
 
Wyróżnienie CEE Retail Real Estate Awards ma dla naszej Kancelarii szczególne znaczenie. Przede wszystkim dlatego, że to niezależni eksperci, przedstawiciele firm od lat związanych z branżą nieruchomości i retail docenili wartość biznesową proponowanych przez nas rozwiązań prawnych. Ponadto chciałbym podkreślić, że jest to wyróżnienie nie tylko dla Kancelarii jako firmy, ale również dla każdego pracownika – uznanie profesjonalizmu, kreatywności i ogromnego zaangażowania w działania na rzecz naszych klientów” – mówi Michał Siwko, partner w Kancelarii Trusiewicz Siwko
Potwierdzeniem wysokiej jakości usług doradztwa prawnego jest także coraz wyższa pozycja Kancelarii w rankingach i zakwalifikowanie jej do kategorii średniej wielkości firm prawniczych przez redakcję Gazety Prawnej. Ponadto - mimo globalnego kryzysu gospodarczego - w 2009 r. Kancelaria pozyskała nowych klientów, m.in. z branży deweloperskiej oraz rozwinęła współpracę z podmiotami i instytucjami odpowiedzialnymi za przygotowania do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 r.
Czytany 1939 razy