Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 02 marzec 2010 09:33

Salans otwiera biuro w Brukseli

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Międzynarodowa kancelaria prawnicza Salans otworzyła biuro w Brukseli.
Z dniem 1 marca 2010 roku 7-osobowy zespół prawników dołączy do firmy z kancelarii Mayer Brown. Biurem w Brukseli kieruje Edward Borovikov, partner, prawnik wysoko oceniany za swoją pracę i doświadczenie w zakresie prawa handlowego. Jest to 22 biuro kancelarii Salans, która obecnie prowadzi działalność w 18 krajach na całym świecie.

Połączenie praktyki prawniczej Edwarda Borovikova w dziedzinie prawa handlowego oraz w zakresie współpracy z klientami z krajów Unii Europejskiej oraz z Rosji, Chin, Turcji i Stanów Zjednoczonych, z międzynarodowym zasięgiem działania kancelarii Salans, pozwoli stworzyć atrakcyjną ofertę zarówno dla obecnych klientów kancelarii, jak i dla klientów nowego zespołu w Brukseli. Nowe biuro ma strategiczne znaczenie dla globalnej praktyki kancelarii Salans w zakresie prawa ochrony konkurencji, przepisów unijnych i prawa handlowego.

Biuro w Brukseli jest kluczowe dla dalszego rozwoju naszej praktyki w zakresie prawa ochrony konkurencji oraz handlu w Unii Europejskiej i jednocześnie odpowiada na potrzeby naszych klientów zarówno z krajów Unii Europejskiej, jak i spoza jej obszaru. Doświadczenie brukselskiego zespołu oraz jego ścisłe kontakty z największymi spółkami, władzami i agendami rządowymi, doskonale komponują się z ofertą naszego Globalnego Zespołu Prawa Konkurencji oraz z międzynarodowym zasięgiem firmy, obejmującym zarówno rynki rozwinięte jak i rynki rozwijające się – komentuje Dariusz Oleszczuk, Globalny Partner Zarządzający w kancelarii Salans.

Biuro w Brukseli oferuje usługi doradztwa prawnego w zakresie handlu, ceł, ochrony konkurencji oraz relacji z organami regulacyjnymi i władzami publicznymi.

Czytany 2760 razy