Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

poniedziałek, 06 lipiec 2009 09:21

Cezary Przygodzki z Ernst & Young do kancelarii Salans

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W lipcu br. do Zespołu Doradztwa Podatkowego kancelarii Salans dołączył Cezary Przygodzki. Cezary jest doradcą podatkowym od 2005 roku i specjalizuje się w zakresie podatków korporacyjnych (VAT, CIT, PCC oraz podatek od nieruchomości) dla sektora telekomunikacyjnego, technologicznego oraz infrastrukturalnego. Posiada również doświadczenie w doradztwie na rzecz klientów z sektora finansowego oraz nieruchomości.

W Ernst & Young był ostatnio starszym menedżerem w dziale doradztwa podatkowego, a w kancelarii Salans objął stanowisko Counsel. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Współpracuje z branżowymi izbami gospodarczymi (PIIT, KIGEIT) jako ekspert podatkowy. Jest autorem licznych publikacji prasowych w zakresie zasad polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego, zamieszczanych zarówno w prasie specjalistycznej, jak i codziennej prasie ekonomicznej. Jest jednym ze współautorów Komentarza do Dyrektywy VAT opracowanego przez Ernst & Young.

Czytany 2092 razy