Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 11 lipiec 2017 12:50

Trzy awanse w Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy

Napisane przez Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Anita Gwóźdź, Magdalena Golonka oraz Tomasz Koellner (na zdj. od lewej) zostali mianowani od lipca na stanowiska kierownicze w Chabasiewcz Kowalska i Partnerzy. Anita Gwóźdź awansowała na stanowisko Head of Capital Markets, Magdalena Golonka – Head of Real Estate & Energy, a Tomasz Koellner – Head of IP/TMT.

„Awanse te są wynikiem rozwoju praktyk reprezentowanych przez naszych ekspertów. Z racji tego, iż kancelaria dynamicznie się rozwija i za chwilę będą uruchomione w kancelarii kolejne działy zmieniliśmy strukturę, doceniając tym samym zasługi zespołu, tak żeby jakość obsługi i satysfakcji naszych Klientów była na jak najwyższym poziomie”– skomentowała Agata Kowalska, Partner Zarządzający w Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy.

Anita Gwóźdź, Radca Prawny

Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe, specjalizuje się w prawie rynków kapitałowych oraz prawie spółek. Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu. Doradza przy wprowadzeniu papierów wartościowych spółek do ASO, jak również do obrotu na rynku regulowanym GPW. Od kilku lat pomaga emitentom oraz członkom ich zarządów i rad nadzorczych wypełniać obowiązki informacyjne. Współtworzyła polityki informacyjne spółek publicznych. Prelegent na konferencjach poświęconych tematyce obowiązków płynących z Rozporządzenia MAR organizowanych przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Prowadziła szereg projektów emisji publicznych oraz prywatnych papierów wartościowych (IPO oraz SPO), w szczególności emisji papierów dłużnych, także w ramach programów emisji. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu projektów fuzji oraz przekształceń spółek. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

 

Magdalena Golonka , Radca prawny

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w krakowskich kancelariach prawnych, a także pełniąc funkcje reprezentacyjne w działach prawnych spółek kapitałowych związanych z rynkiem nieruchomości. Mecenas Magdalena Golonka jest autorką licznych publikacji w prasie związanej z rynkiem nieruchomości. Prowadzi szkolenia prawne dla przedsiębiorców, w tym także dedykowane pośrednikom w obrocie nieruchomościami, zarządcom nieruchomości oraz rzeczoznawcom majątkowym Specjalizuje się w prawie gospodarczym, w tym także e-commerce. Dla klientów świadczy usługi doradztwa, w szczególności w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej, bierze udział w negocjowaniu istotnych dla klientów umów, a także przeprowadzaniu i koordynowaniu procesów due diligence międzynarodowych podmiotów. Prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W 2006 ukończyła Columbus School of Law The Catholic University of America - Szkołę Międzynarodowego Prawa Gospodarczego i Handlowego.

 

Tomasz Koellner, Adwokat

Doświadczenie zawodowe zdobywał w wiodących krakowskich kancelariach prawnych, specjalizując się w doradztwie prawnym związanym z działalnością gospodarczą, zarówno na rzecz podmiotów polskich, jak i zagranicznych, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej, zwalczania nieuczciwej konkurencji, ochrony danych osobowych, ochrony dóbr osobistych, czy też wszelkich aspektów związanych z handlem elektronicznym (e-commerce). Poza językiem polskim prowadzi obsługę prawną także w języku angielskim. Włada również biegle językiem hiszpańskim. Autor licznych artykułów w czasopismach naukowych oraz branżowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu  Jagiellońskiego (2011), członek Krakowskiej Izby Adwokackiej.

Czytany 2383 razy