Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 29 lipiec 2010 10:43

Rola radcy prawnego w postępowaniu karnym

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Centrum Szkolenia Ustawicznego Radców Prawnych przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza na dotowane (nieodpłatne) szkolenie: „Rola radcy prawnego w postępowaniu karnym.”


Data: 2 grudnia 2009 r. (środa)

Prowadzenie: Jacek Dubois

Miejsce: Centrum Konferencyjne ZIELNA, ul. Zielna 37, Warszawa

Czas: 12.00 – 16.00
 

Jacek Dubois - Adwokat, wspólnik w Kancelarii Adwokackiej „Pociej, Dubois i Wspólnicy”. Specjalizuje się w prawie karnym oraz sprawach z zakresu dóbr osobistych. W swojej praktyce był obrońcą lub oskarżycielem posiłkowym w kilkuset sprawach karnych. Członek wielu Rad Nadzorczych spółek prawa handlowego i fundacji. W czasie wolnym od wykonywania zawodu zajmuje się literaturą. Jest autorem sześciu książek.
 

Zgłoszenia, prosimy kierować: Faxem: 0-22 821-99-71, lub e-mailem: centrum_szkolenia@kirp.pl

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dojazd uczestników we własnym zakresie.

Konferencja adresowana jest do radców prawnych i jest realizacją obowiązku wynikającego z przepisu art. 41 pkt. 4 ustawy o radcach prawnych z dn. 6.VII.1982 r. Dz. U. z 2002r Nr 123 poz. 1045 z późniejszymi zmianami/ i Uchwały Nr 30/B/VII/2008 KRRP z dnia 6 czerwca 2008 r. w sprawie określenia zasad wypełniania przez radcę prawnego obowiązku brania udziału w szkoleniach zawodowych.

Czytany 3400 razy