Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 05 sierpień 2014 11:59

LXVIII seminarium w cyklu AKADEMIA PRAWA KOMPUTEROWEGO PRZEGLĄD AKTUALNYCH I ISTOTNYCH PROBLEMÓW PRAWNYCH ZWIĄZANYCH Z ROZWOJEM INTERNETU Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do udziału w LXVIII seminarium w cyklu AKADEMIA PRAWA KOMPUTEROWEGO PRZEGLĄD AKTUALNYCH I ISTOTNYCH PROBLEMÓW PRAWNYCH ZWIĄZANYCH Z ROZWOJEM INTERNETU, które odbędzie się 19 sierpnia 2014 roku w Warszawie

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2014/ppri/formularz_pr10.php

Jakie dobra osobiste i w jaki sposób mogą zostać naruszone w Internecie? Jakie są nowe obowiązki operatora w prawie telekomunikacyjnym dotyczące ochrony danych osobowych? W jaki sposób można ustalić tożsamość osoby, która naruszyła dobra osobiste? Na te pytania oraz na wiele innych związanych z problematyką rozwoju Internetu (min. retencją danych, streamingiem oraz bitcoin) odpowiedzi udzielą zaproszeni specjaliści podczas seminarium pt. „Przegląd aktualnych i istotnych problemów prawnych związanych z rozwojem Internetu” w dniu 19 sierpnia br.

PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie http://www.cpi.com.pl/imprezy/2014/ppri/index.php

a w nim:

Odpowiedzialność podmiotów udostępniających hotspoty i otwarte sieci wi-fi
Arwid Mednis (Partner w Wierzbowski Eversheds, Wydział Prawa i Administracji UW)

Obowiązek retencjonowania danych telekomunikacyjnych przez właścicieli punktów dostępowych. Nowe obowiązki ISP w zakresie danych osobowych.
Mec. Łukasz Bazański (itB Legal)

Prawne aspekty streamingu
Jakub Kralka (prawnik Techlaw.pl)

Ochrona prawna dóbr osobistych, w tym prawa do prywatności w Internecie
Mec. Paweł Kępiński (Kancelaria Majchrzak Brandt i Wspólnicy Sp. k.)

Aspekty prawne i podatkowe Bitcoina
Piotr Iwanicki (Kancelaria Lexima)

Neutralność sieci - stan prawny, aspekty techniczne, perspektywa społeczno-ekonomiczna
Michał Woźniak (Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania)

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: wtorek, 19 sierpień 2014
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
Czytany 2137 razy