Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 26 marzec 2014 12:34

Konferencja Prawne regulacje Public Relations Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konferencja Prawne regulacje Public Relations

15.05.2014, Warszawa

Poznaj przepisy, które wyznaczają ramy Twoich zawodowych działań

Prawne regulacje działań public relations to temat, który wielokrotnie pojawia się na kolegiach redakcyjnych, w rozmowach z przedstawicielami agencji, a także w dyskusjach przy kawie pracowników branży. Na co możemy sobie pozwolić? Jakie są ramy odpowiedzialności dziennikarza? Na co redakcja nigdy się nie zgodzi - takie pytania pojawiają się wielokrotnie.

Wyciągając wnioski z powyższych wątpliwości zapraszamy Państwa na wyjątkową konferencję, w całości poświęconą ramom prawnym branży public relations. Do przygotowania prelekcji zaprosiliśmy jedną z najbardziej profesjonalnych i jednocześnie rozpoznawalnych polskich kancelarii - LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy.

2014 05 15 prawne regulacje public relation banner

Podczas całodniowej konferencji przyjrzymy się podstawowym aktom prawnym, przedstawimy regulacje dotyczące lokowania produktu i marki w mediach, ale również wyzwaniom związanym z mediami społecznościowymi. Zastanowimy się zarówno nad możliwościami, jak i zagrożeniami związanymi z łatwością publikacji materiałów na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Odpowiadając na Państwa sugestie, konferencję zakończymy wykładem dotyczącym organizacji konkursów - jak ustrzec się przed ewentualnymi odwołaniami.

Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu!

Szczegółowe informacje, pełny program oraz formularz rejestracyjny: konferencje.pb.pl
Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń: szkolenia@pb.pl , 22 333 97 77

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 15 maj 2014
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
Czytany 2682 razy