Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 11 grudzień 2013 10:36

Warsztaty: Motywacja w dziale prawnym Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warsztaty. Jak zbudować efektywny i zmotywowany zespół prawników

Motywacja jest jednym z najważniejszych elementów przywództwa.  W swoim środowisku prawnicy codziennie muszą motywować swoich podwładnych, kolegów, pracowników, klientów, adwersarzy, urzędników i sądy oraz oczywiście samych siebie. Motywacja jest kluczowym elementem w procesie unikania wypalenia zawodowego i przynosi wymierne rezultaty w pracy zespołowej.  Prawnicy na co dzień stawiają czoła problemom związanym z motywacją, które są unikalne dla tego zawodu i nieporównywalne do problemów związanych z motywacją w innych branżach.


2014 01 30 motywacja w dziele prawnym banner


W związku z tym, Puls Biznesu we współpracy z Joanną Sztandur – ekspertem i doradcą specjalizującym się w doradzaniu kancelariom prawnym i wewnętrznym działom prawnym przedsiębiorstw – pragnie zaprosić wszystkich dyrektorów prawnych, wspólników kancelarii oraz prawników na warsztaty związane z rozwijaniem motywacji członków zespołu.


Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się:

  • Co i jak motywuje prawników?
  • Jak komunikacja wpływa na motywację prawników?
  • Jak delegować, żeby zwiększyć motywację swoich współpracowników?
  • Jak motywować w procesie ocen okresowych?


...czyli, co zrobić, żeby nasz zespół prawników chciał CHCIEĆ rozwoju dla siebie i swojej organizacji – zapraszamy do wzięcia udziału w tym unikatowym spotkaniu.

Więcej informacji, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy – konferencje.pb.pl

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz 22 333 97 77, szkolenia@pb.pl

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: poniedziałek, 30 grudzień 2013
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
Czytany 2962 razy