Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 29 październik 2013 15:03

Warsztaty: Zamówienia Publiczne na usługi telekomunikacyjne Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warsztaty organizowane wspólnie przez Puls Biznesu oraz Partnera Merytorycznego Kancelarię PIERÓG & Partnerzy to wydarzenie, podczas którego zostaną omówione ważne, aktualne i sprawiające problemy zagadnienia z zakresu zamówień publicznych w branży telekomunikacyjnej. Szczególną uwagę poświęcimy zagadnieniom związanym z nowymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zamówień publicznych.

Niewątpliwą zaletą przyjętej formuły spotkań jest możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnorodnych firm i instytucji realizujących projekty telekomunikacyjne w sektorze publicznym. Komunikacja pomiędzy ekspertami, a uczestnikami przysłuży się w sprawnej realizacji planowanych zadań inwestycyjnych oraz przyszłych postępowań o udzielenie zamówień publicznych. Eksperci skupią się na przedstawieniu praktycznych rozwiązań.

Doświadczenie Pulsu Biznesu w organizacji tego typu spotkań w połączeniu z szeroką wiedzą ekspertów Kancelarii PIERÓG & Partnerzy, stanowi gwarancję zadowolenia uczestników spotkania. 

W czasie warsztatów dowiedzą się Państwo między innymi:

  • Jak uchronić się przed błędami – informacje praktyczne nt. opisu przedmiotu zamówienia
  • Jak skorzystać z niekonkurencyjnych trybów postępowania w zamówieniach publicznych obejmujących usługi branży telekomunikacyjnej
  • Jak wyglądają postępowania przetargowe na innowacyjne usługi – jaką szansą jest dialog techniczny
  • Jakie są warunki udziału w postępowaniu oraz żądane dokumenty
  • Jak przygotować ofertę zgodnie z wymogami zamawiającego
  • Jak sporządzić wzór umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych

Kto powinien wziąć udział:

Warsztaty kierowane są do profesjonalistów oczekujących szczegółowego i rozbudowanego omówienia określonych problemów prawnych, ekonomicznych i biznesowych. Zapraszamy zarówno prawników, specjalistów z zakresu zamówień publicznych, kadrę kierowniczą jak i inne osoby dostarczające usługi z zakresu telekomunikacji na rzecz Zamawiających, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie efektywnego zdobywania i realizacji projektów na rzecz instytucji publicznych.

Więcej informacji, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy – konferencje.pb.pl
Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz 22 333 97 77, szkolenia@pb.pl

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: czwartek, 05 grudzień 2013
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
Czytany 2314 razy