Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 25 listopad 2010 09:12

Nowi partnerzy w kancelarii Salans

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z początkiem roku trzech prawników od lat związanych z kancelarią Salans – Agnieszka Wardak, Mateusz Toczyski i Pirouzan Parvine – otrzymało awanse na stanowiska partnerów.

Agnieszka Wardak jest ekspertem w sprawach z zakresu prawa karnego oraz postępowań karnych i wewnętrznych. Mateusz Toczyski specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem bankowym, finansowaniem inwestycji oraz restrukturyzacją zadłużenia. Pirouzan Parvine zajmuje się prawem spółek i nieruchomości oraz jest koordynatorem zespołu ds. obsługi klientów francuskojęzycznych w Europie Środkowo-Wschodniej (tzw. CEE French Desk).

„Tegoroczne awanse są wyrazem uznania za dotychczasowe dokonania oraz doskonałe umiejętności naszych ekspertów. Mimo trudności gospodarczych, których skutki odczuwają wszystkie firmy doradcze, ubiegły rok był dla kancelarii Salans korzystny, głównie dzięki wsparciu merytorycznemu doświadczonych i wykwalifikowanych prawników, co przekłada się na dalszy rozwój firmy” – mówi Tomasz Dąbrowski, partner zarządzający warszawskim biurem kancelarii Salans.

Warto dodać, ze międzynarodowa kancelaria Salans awansowała na stanowiska partnerów 9 prawników w skali całej firmy, w tym 3 w Warszawie. Jest to dowód na dalszy dynamiczny rozwój kancelarii na świecie oraz na umocnienie jej pozycji w Polsce.

Czytany 3243 razy