Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

poniedziałek, 20 kwiecień 2009 00:00

Nowy partner w kancelarii Salans

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Z dniem 16 kwietnia do grona partnerów kancelarii Salans dołączył Krzysztof Sajewski, który stanął na czele Zespołu ds. Obsługi Klientów Niemieckojęzycznych w warszawskim biurze kancelarii.
Koordynowany przez niego 17-osobowy zespół tworzą prawnicy znający język, gospodarkę i zwyczaje handlowe państw niemieckiego obszaru językowego i posiadający wiedzę z zakresu najistotniejszych dziedzin prawa, które mają znaczenie dla zagranicznych inwestorów podejmujących działalność w Polsce.
 
 „Chcemy zapewnić klientom dostosowane do ich potrzeb usługi, świadczone przez prawników
z wiedzą na temat specyfiki działalności niemieckich firm” komentuje mec. Krzysztof Sajewski. „Kluczowe znaczenie ma znajomość rynków, na których działają nasi niemieccy klienci. Dlatego stawiamy na ścisłą współpracę z kolegami z naszych biur w Berlinie i Frankfurcie oraz z podobnymi do naszego zespołami działającymi w 11 innych biurach kancelarii Salans” dodaje.      
 
Krzysztof Sajewski - adwokat, partner w kancelarii Salans odpowiedzialny za koordynację pracy Zespołu ds. Obsługi Klientów Niemieckojęzycznych w warszawskim biurze kancelarii. Studiował prawo na Uniwersytecie w Wiedniu (1993-1995) i na Uniwersytecie Warszawskim (mgr prawa, 1999). Specjalizuje się w prawie cywilnym i prawie gospodarczym. Posiada duże doświadczenie w dziedzinie fuzji i przejęć oraz prawie obrotu nieruchomości, w szczególności w zakresie projektów dotyczących nieruchomości komercyjnych oraz projektów typu greenfield. Ponadto jego doświadczenie obejmuje prowadzenie sporów sądowych zarówno przed sądami powszechnymi, jak i arbitrażowymi.
Czytany 3491 razy