Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 23 kwiecień 2009 00:00

Salans dla Mostu Północnego w Warszawie

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kancelaria Salans reprezentowała Miasto Stołeczne Warszawa w postępowaniu o zamówienie publiczne na budowę Mostu Północnego.
 
Prawnicy z zespołu zamówień publicznych, kierowanego przez mec. Aldonę Kowalczyk, doradzali zamawiającemu w całym postępowaniu począwszy od ogłoszenia o przetargu, poprzez przygotowanie prawnej części dokumentacji przetargowej oraz współpracę przy odpowiedziach na liczne pytania wykonawców, aż do przygotowania umowy, którą władze stolicy podpisały z wykonawcą 21 kwietnia br.
 
Warto zwrócić uwagę na fakt, że w postępowaniu, przy którym doradzali eksperci z kancelarii Salans, nie zostało wniesione żadne odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej. Nad tym sukcesem pracowali też Anna Rudowald, Monika Kucharczyk oraz Bartłomiej Ziębiński.
Most Północny to najbardziej oczekiwana w Warszawie i jedna z największych inwestycji samorządowych w Polsce. Jej wartość to blisko 1 mld złotych.
Czytany 2398 razy