Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

poniedziałek, 11 maj 2009 00:00

Kancelaria Salans otrzymała Nagrodę za Wybitne Osiągnięcia w...

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kancelaria Salans otrzymała „Nagrodę za Wybitne Osiągnięcia w Europie Środkowej i Wschodniej”
 
22 kwietnia 2009 roku na dorocznej gali organizowanej w Londynie przez wydawnictwo Chambers and Partners, kancelaria Salans otrzymała „Nagrodę za Wybitne Osiągnięcia w Europie Środkowej i Wschodniej” (Central and Eastern Europe Award for Excellence).
 
Nagrody odzwierciedlają wysoką pozycję i znakomite osiągnięcia kancelarii w ciągu ostatnich 12 miesięcy, w tym wybitną pracę, imponujący wzrost oraz doskonałą obsługę klienta. Laureaci wybierani są na podstawie badania rynku usług prawniczych przez prestiżowe brytyjskie wydawnictwo Chambers and Partners, które przeprowadza rocznie ponad 40 000 wywiadów z przedstawicielami kancelarii prawniczych oraz ich klientami. W tej kategorii nominowani byli również Allen & Overy, Baker & McKenzie, Clifford Chance, CMS Cameron McKenna oraz White & Case.
 
Salans posiada 7 biur w Europie Środkowej i Wschodniej, które od ponad 15 lat świadczą kompleksowe usługi dla międzynarodowych przedsiębiorstw i instytucji finansowych z zakresie prawnych aspektów inwestycji i handlu w tym regionie Europy. Tomasz Dąbrowski, partner zarządzający (na zdjęciu), powiedział, że „Choć niewątpliwie jest to sukces całej kancelarii Salans, to Warszawa, jako największe biuro Salans w regionie, zajmuje tu szczególne miejsce i znacząco przyczynia się do budowania silnej pozycji kancelarii w Europie Środkowej i Wschodniej, a tę prestiżową nagrodę traktujemy jako wyraz wysokiej oceny naszych umiejętności i skuteczności w oczach klientów i konkurentów.
Czytany 2132 razy