Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 30 czerwiec 2009 00:00

Marcin Gmaj nowym Partnerem Zarządzającym Baker & McKenzie

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Od 1 lipca Partnerem Zarządzającym kancelarii Baker & McKenzie jest Marcin Gmaj, który zastąpił na tym stanowisku Marka Rosińskiego.
Marcin Gmaj odpowiada w warszawskim biurze Baker & McKenzie za praktykę fuzji i przejęć oraz inwestycji bezpośrednich. Prowadził szereg transakcji akwizycyjnych i doradzał przy największych inwestycjach zagranicznych. Bierze udział w projektach polegających na nabywaniu i restrukturyzacji przedsiębiorstw i spółek, w tym pozostających w stanie likwidacji lub upadłości. Doradza przy międzynarodowych ofertach papierów wartościowych i transakcjach przejęć spółek publicznych.

„Zarządzanie kancelarią w czasie kryzysu czy recesji to ogromne wyzwanie. Doświadczenie wyniesione z codziennej pracy z klientami będzie mi w tym niezmiernie pomocne, dając możliwość porównania różnych sposobów radzenia sobie z kłopotami. Podobnie jak na początku obecnego dziesięciolecia, kiedy miałem przyjemność zarządzać kancelarią po raz pierwszy, również dziś jestem pewien, że Baker & McKenzie ma odpowiedni potencjał, by sprostać wszelkim przeciwnościom i wyjść z kryzysu w jeszcze lepszej formie”, powiedział Marcin Gmaj. Zmiana na stanowisku Partnera Zarządzającego wpisana jest w model funkcjonowania kancelarii na świecie, w którym funkcja ta sprawowana jest przez różnych wspólników biura.
 
Marcin Gmaj ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest adwokatem wpisanym na listę Warszawskiej Izby Adwokackiej. Chambers Guide to the World’s Leading Lawyers, Chambers Europe, Legal 500, PLC Which Lawyer oraz European Legal Experts wskazują go jako prawnika rekomendowanego w dziedzinie M&A. Jest również wskazywany jako ekspert od spraw corporate governance.
Czytany 3056 razy