Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 05 grudzień 2019 11:45

Kancelaria Norton Rose Fulbright doradzała przy finansowaniu na kwotę 1 mld zł dla Cyfrowego Polsatu

Napisane przez Beata Malinowska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Międzynarodowa kancelaria prawna Norton Rose Fulbright doradzała UniCredit Bank AG, London branch jako agentowi oraz kredytodawcom w odniesieniu do kredytu dodatkowego (ang. incremental facility) w wysokości 1 mld zł dla spółki Cyfrowy Polsat S.A., jednej ze spółek Grupy Polsat. Grupa Polsat to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce posiadająca 5,7 mln klientów, na rzecz których świadczy szeroki wachlarz usług, w tym w zakresie dostępu do Internetu, telefonii komórkowej i cyfrowej telewizji satelitarnej. W skład Grupy wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA.

Warszawskim zespołem Norton Rose Fulbright kierował Grzegorz Dyczkowski, partner w zespole bankowości i finansów. Pracami zespołu transakcyjnego kierowali Igor Kondratowicz (associate) oraz Aleksander Haleniuk (associate), których wspierali Tomasz Rogalski (counsel) oraz Krzysztof Gorzelak (senior associate). W zakresie prawa angielskiego doradzali partner Neha Khosla oraz Michaels Ings (senior consultant) i Alex Zekkos (counsel) z londyńskiego biura kancelarii.

Norton Rose Fulbright Norton Rose Fulbright jest globalną firmą prawniczą. Świadczymy pełny zakres usług prawnych na rzecz wiodących, globalnych przedsiębiorstw i instytucji finansowych. Współpracujemy z ponad 4000 prawników na całym świecie. Posiadamy biura w ponad 50 miastach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Cenieni za podejście sektorowe, doradzamy w zakresie wszystkich kluczowych sektorów gospodarki: instytucji finansowych; energetyki; infrastruktury, górnictwa i rynków surowców; transportu; nowych technologii i innowacji; biotechnologii oraz opieki zdrowotnej. Dzięki naszej globalnej grupie do spraw zarządzania ryzykiem, jesteśmy w stanie jeszcze bardziej wykorzystać nasze sektorowe doświadczenie oraz wiedzę w zakresie prawnych i regulacyjnych aspektów, jak również tych związanych z compliance i governance, aby udzielać praktycznych porad prawnych i regulacyjnych, w pełni dostosowanych do potrzeb biznesowych naszych klientów. W każdym miejscu na świecie prowadzimy działalność w oparciu o te same zasady: jakość, jedność i uczciwość. Naszym celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższych standardów usług prawnych w każdym z naszych biur oraz utrzymanie takiego poziomu jakości przez każdego naszego pracownika.

Czytany 1196 razy