Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 05 listopad 2019 15:03

Maciej Wasilewski nowym Head of M&A w Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy

Napisane przez Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Do kancelarii prawnej Brysiewicz i Wspólnicy dołączył radca prawny - Maciej Wasilewski - obejmując stanowisko Head of M&A. Fuzje i przejęcia to kolejna specjalizacja, którą kancelaria intensywnie rozwija.

Maciej Wasilewski ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z krajowymi oraz zagranicznymi podmiotami gospodarczymi. Doradzał przede wszystkim w procesach łączenia, podziałów i przekształceń spółek handlowych oraz w transakcjach M&A na rynku private equity. Doradza klientom na wszystkich etapach procedury transakcyjnej od dnia podpisania listu intencyjnego, przez due diligence, po negocjacje i przygotowanie stosownej dokumentacji. Jego wiedza i doświadczenie pozwalają na wypracowanie dla klientów bezpiecznej formuły, a także zidentyfikowanie i eliminację potencjalnych ryzyk. Wasilewski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.

Cieszymy się, że Maciej dołączył do naszego zespołu. Jego wkład znacząco wzmocni praktykę transakcyjną i korporacyjną. Klienci bardzo cenią sobie dzisiaj możliwość korzystania z szerokiej oferty najwyższej jakości usług prawniczych w jednym miejscu. Wraz z Maciejem będziemy kontynuować rozwój tego modelu biznesowego” - zapewnia Jan Sakławski, partner w Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy.

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy dynamicznie się rozwija, w tym roku do kancelarii dołączyło już 9 nowych osób. We wrześniu zespół sporów korporacyjnych wzmocnili Maciej Wisławski, adwokat Magdalena Sienkiewicz, aplikantka adwokacka oraz Łukasz Laskowski, młodszy prawnik. Kancelaria rozszerzyła również praktykę prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego - do zespołu dołączyła Kaja Buczkowska, adwokat i doradca restrukturyzacyjny. Skład kancelarii wzmocnił również Wojciech Modzelewski, prawnik specjalizujący się w prawie energetycznym oraz prawie ochrony środowiska.

Czytany 994 razy