Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 19 wrzesień 2019 13:59

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy powiększa zespół

Napisane przez Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy nie zwalnia tempa. Zespół powiększył się o kolejnych 5 osób: Macieja Wisławskiego, Kaję Buczkowską, Magdalenę Sienkiewicz, Wojciecha Modzelewskiego oraz Łukasza Laskowskiego. Poszczególne osoby wzmocnią przede wszystkim praktyki white-collar crime oraz sporów korporacyjnych, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz specjalizację energetyka i infrastruktura.

Od początku roku dołączyło do nas 8 nowych pracowników i to jeszcze nie koniec. Inwestujemy w kluczowe z perspektywy biznesowej praktyki, w których posiadamy największe doświadczenie oraz największą bazę klientów. Jednocześnie, jesteśmy przekonani, że naszą największą przewagą jest multidyscyplinarny zespół, dlatego nowe osoby mają różnorodne kompetencje i doświadczenie, zarówno jeżeli chodzi o specjalizację, jak i staż pracy – tłumaczy Krzysztof Brysiewicz, partner zarządzający w Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy.

Do zespołu zajmującego się sporami korporacyjnymi dołączyli Maciej Wisławski, adwokat Magdalena Sienkiewicz, aplikantka adwokacka oraz Łukasz Laskowski, młodszy prawnik.

Maciej Wisławski specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej, sporach sądowych i korporacyjnych oraz negocjacjach handlowych. W swojej dotychczasowej praktyce prowadził liczne postępowania sporne reprezentując klientów w sprawach związanych z ich bieżącą działalnością, w szczególności w kwestiach związanych z odzyskiwaniem należności. Wzmocni także obszar white-collar crime.

Kancelaria rozszerzyła również praktykę prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Do zespołu dołączyła Kaja Buczkowska, adwokat i doradca restrukturyzacyjny z doświadczeniem w prowadzeniu procesów gospodarczych.

Skład kancelarii wzmocnił również Wojciech Modzelewski, prawnik specjalizujący się w prawie energetycznym oraz prawie ochrony środowiska. W obszarze jego zainteresowań leży tematyka związana z tworzeniem rynku wewnętrznego energii elektrycznej i gazu ziemnego w Unii Europejskiej oraz system handlu uprawnieniami do emisji (EU ETS).

Obecnie kancelaria zatrudnia już ponad 20 osób i zapowiada, że to nie koniec. W najbliższych miesiącach zespół będzie rozszerzony o kolejnych kilka osób. W tym miesiącu Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy uruchomiła również nową stronę internetową oraz 4 blogi eksperckie, prowadzone przez partnerów. Nowa witryna kancelarii dostępna jest pod adresem: www.biw.legal.

Czytany 1120 razy