Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 16 lipiec 2019 07:56

Kancelaria Patpol Legal powiększa zespół o kolejnego specjalistę z zakresu własności intelektualnej

Napisane przez PatPol Legal
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Do kancelarii Patpol Legal - wiodącej na polskim rynku kancelarii prawnej w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej - dołączyła mec. Agata Witkowska, radca prawny specjalizujący się w sprawach dotyczących praw autorskich i własności przemysłowej oraz tematyce ochrony danych osobowych.

Mecenas Witkowska może pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym, które zdobywała w kancelariach specjalizujących się w sprawach dotyczących własności intelektualnej. Zanim dołączyła do Patpol Legal, zajmowała się kwestiami związanymi z prawem autorskim w jednej z największych stacji telewizyjnych działających na polskim rynku. W Patpol Legal będzie prowadziła sprawy z zakresu własności intelektualnej, a także zajmowała się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Agata Witkowska ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim (UJ) i Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim (UW). Dodatkowo jest absolwentką Podyplomowego Studium Własności Intelektualnej na UW oraz Podyplomowego Studium Prawa Spółek Handlowych także na UW. Stypendystka programów Erasmus i CEEPUS. Poza aktywnością stricte zawodową ważnym elementem jej działalności prawniczej jest także udzielanie się pro-bono poprzez wspieranie organizacji działających na rzecz ochrony praw zwierząt.

Patpol Legal Patpol Legal to wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej. 

Czytany 1057 razy