Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

poniedziałek, 20 maj 2019 08:14

Patpol Legal na INTA Annual Meeting – największym na świecie wydarzeniu profesjonalistów branży własności intelektualnej

Napisane przez PatPol Legal
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W dniach 18-22 maja 2019 r. w Bostonie odbędzie się już 141. doroczna konferencja International Trademark Association (INTA) – INTA Annual Meeting, największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie skupiające właścicieli marek i specjalistów ds. własności intelektualnej z całego świata. Będzie tam też obecna wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej – Patpol Legal.

International Trademark Association (INTA) to globalne stowarzyszenie zrzeszające właścicieli marek i specjalistów zajmujących się znakami towarowymi oraz szerzej - własnością intelektualną. Członkowie INTA to ponad 7200 organizacji z 191 krajów.

Organizacje członkowskie INTA reprezentują około 31000 profesjonalistów z zakresu znaków towarowych i obejmują właścicieli marek z dużych korporacji, a także małe i średnie przedsiębiorstwa, kancelarie prawne i organizacje non-profit. Są wśród nich także członkowie agencji rządowych oraz profesorowie i studenci. Od momentu założenia INTA w 1878 r. jej członkowie spotykają się cyklicznie, aby wymienić się poglądami i informacjami na tematy dotyczące własności intelektualnej, w tym aby przeanalizować nowe globalne trendy w tym zakresie. Bardzo ważną kwestią, na którą mocno stawia INTA, jest też networking i możliwość indywidualnych spotkań przedstawicieli przedsiębiorstw i ekspertów z całego świata.

„INTA Annual Meeting to wydarzenie, na którym trzeba po prostu być. Tu bije puls światowego rynku własności intelektualnej, tu dyskutuje się o najnowszych światowych trendach i wyzwaniach branży. Co bardzo ważne – to tutaj nawiązuje się wartościowe, globalne relacje biznesowe. W tym roku jako Patpol Legal z niecierpliwością czekamy na zaaranżowane przez nas spotkania z naszymi klientami, przedstawicielami przedsiębiorstw z całego świata oraz kolegami profesjonalistami zajmującymi się kwestiami własności intelektualnej.” – komentuje Dariusz Piróg, partner zarządzający Patpol Legal, który wraz z pięcioma rzecznikami patentowymi kancelarii patentowej Patpol po raz kolejny będzie obecny na tym wydarzeniu.

Czytany 882 razy