Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 11 kwiecień 2019 10:16

Allen & Overy wzmacnia praktykę postępowań sądowych powołując nowego partnera

Napisane przez Allen & Overy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Do grona partnerów kancelarii Allen & Overy dołączył dr Bartosz Merczyński, radca prawny specjalizujący się w reprezentowaniu wierzycieli w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych oraz w sporach sądowych. Powołanie dr Merczyńskiego na stanowisko partnera podkreśla znaczenie polskiej praktyki sporów sądowych oraz jej potencjał w nadchodzących latach.

Dr Merczyński związany jest z kancelarią od 2005 r. Przez pierwsze 6 lat był prawnikiem transakcyjnym w dziale bankowości, zajmując się m.in. finansowaniami konsorcjalnymi i restrukturyzacją pozasądową. Od 2011 r. z sukcesem buduje i rozwija dział postępowań sądowych kancelarii. Jego praktyka obejmuje reprezentowanie banków i innych wierzycieli w postępowaniach wszczynanych w związku z niewypłacalnością kredytobiorców, obligatariuszy i wierzycieli handlowych. Posiada również bogate doświadczenie w  reprezentowaniu instytucji finansowych w procesach cywilnych z zakresu szeroko rozumianego misselingu, a także w sporach związanych z wykonywaniem umów kredytowych i realizacją zabezpieczeń. 

,,Nominacja Bartosza Merczyńskiego na stanowisko partnera potwierdza silną pozycję naszej praktyki postępowań sądowych w Polsce oraz jest ważnym elementem, konsekwentnie realizowanej, strategii rozwoju Allen & Overy w Warszawie.” - powiedział Arkadiusz Pędzich, partner zarządzający w biurze Allen & Overy w Warszawie.

Czytany 1054 razy