Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 28 marzec 2019 12:50

Już po raz drugi Kancelaria Taylor Wessing została wyróżniona tytułem „European Trademark Firm of the Year”

Napisane przez INFINITY
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już po raz drugi międzynarodowa kancelaria prawna Taylor Wessing otrzymała tytuł "European Trademark Law Firm of the Year" w ramach przyznania nagród "Managing IP Global Awards". 

Ceremonia wręczenia nagrody, zorganizowana przez światowego wydawcę publikacji specjalistycznych 
w dziedzinie własności intelektualnej "Managing Intellectual Property", odbyła się 7 marca 2019 roku w hotelu Royal Lancaster w Londynie. W charakterze gości zaproszono około 400 liderów branży. 

Oprócz nagrody dla “Europejskiej Kancelarii Prawnej Roku” zajmującej się znakami towarowymi oraz licznych nagród dla poszczególnych biur i adwokatów kancelarii Taylor Wessing, w tym dla Martina Prohaska-Marchried, Dietera Natlacena (obaj z Wiednia) oraz Karin Pomaizlovej (Praga), w tym roku trzej prawnicy z Europy Środkowej i Wschodniej otrzymali również tytuły „IP Stars“.

Przemysław Walasek, szef działu własności intelektualnej w Taylor Wessing w Warsazwie, powiedział: 

- Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania tej nagrody, która jest wysoko ceniona w branży IP na całym świecie. Serwis “Managing Intellectual Property” jest znany z dokładnych i poważnych badań rynku, dlatego też uznanie nas za międzynarodowego lidera jest dla nas niewątpliwym zaszczytem.

Olaf Gillert, szef międzynarodowego zespołu ds. znaków towarowych w Taylor Wessing, dodał:

- Cieszymy się, że mogliśmy ponownie zdobyć tę prestiżową nagrodę. To wielki sukces naszego międzynarodowego zespołu ds. znaków towarowych.

Nagrody przyznawane w ramach Managing IP Global Awards są wynikiem pięciu miesięcy badań prowadzonych na całym świecie przez serwis “Managing IP”. Badania rynku, opinie klientów i wyczerpujące wywiady są wykorzystywane do przefiltrowania kancelarii prawnych, osób fizycznych i firm, które wyróżniają się szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie własności intelektualnej.

Międzynarodowy zespół IP Taylor Wessing doradza renomowanym klientom z różnych branż, w tym nowych technologii, mody, handlu detalicznego i przemysłu spożywczego. Zintegrowany zespół ds. znaków towarowych pomaga klientom we wszystkich aspektach prawa znaków towarowych, w tym w zarządzaniu portfolio znaków  (z ponad 45 000 aktywnymi znakami towarowymi na całym świecie), rozwiązywaniu sporów, postępowaniach sprzeciwionych, licencjach i umowach o współpracy. 

Czytany 1218 razy