Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 20 listopad 2018 20:48

Dwóch nowych partnerów w NGL Legal

Napisane przez NGL Legal
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dwóch nowych partnerów w NGL Legal

Do NGL Legal od 5 listopada 2018 do grona partnerów dołączyli:

Jarosław Witek, Partner - radca prawny z prawie 11-letnim doświadczeniem w doradztwie z zakresu prawa gospodarczego i umów handlowych oraz prawa zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem sektora obronnego i lotniczego. Doradza polskim i międzynarodowym klientom w zakresie zamówień w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa prowadzonych zarówno w ramach procedur Prawa Zamówień Publicznych jak i w ramach regulacji wewnętrznych Ministerstwa Obrony Narodowej. Posiada także wieloletnie doświadczenie w doradztwie przy projektach offsetowych związanych z dostawami uzbrojenia i sprzętu wojskowego na potrzeby Polskich Sił Zbrojnych. Jarosław doradza także klientom w zakresie przygotowywania, opiniowania oraz negocjowania umów w obrocie gospodarczym. Jarosław dołącza do naszego zespołu z DLA Piper.

Paulina Bednarczyk, Wspólnik – ma ponad 19-letnie doświadczenie w branży usług profesjonalnych i prawniczych zdobyte w czasie pracy dla centrum usług wspólnych, kancelarii prawniczych i firm doradczych z wielkiej czwórki. Przez trzy lata jako Head of GSC była odpowiedzialna za stworzenie i rozwój centrum usług wspólnych DLA Piper w Warszawie, obejmującego cztery obszary wsparcia kancelarii: marketing, HR, finanse i IT. Po dwóch latach od założenia spółki zbudowała zespół liczący 240 osób. Była odpowiedzialna m.in. za plan rekrutacji, program rozwoju i utrzymania pracowników, finanse spółki, program tranzycji procesów i zarządzania zmianą, w tym ulepszania procesu – tzw. Continuous Improvement. Wcześniej przez ponad 5 lat pracowała w DLA Piper w dziale finansowym, w tym przez ponad 3 lata na stanowisku Financial Manager gdzie była odpowiedzialna za finanse spółki. Przedtem była audytorem w Deloitte, gdzie prowadziła projekty skupione na branży telekomunikacyjnej. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta i ACCA.

Krzysztof Wiater, Partner zarządzający: „Dołączenie do NGL Legal Jarka Witka znacznie wzmocni nasze kompetencje z sektora obronnego, a przystąpienie Pauliny Bednarczyk zapewni nam zbudowanie silnego wsparcia operacyjnego wszystkich spółek z grupy NGL, a w przyszłości także poszerzenia oferty usług dla naszych Klientów.”

 

Czytany 1409 razy