Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 03 październik 2018 14:30

Pięciu partnerów dołącza do NGL Legal

Napisane przez Anna Lesiak
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Pięciu partnerów dołącza do NGL Legal

Z przyjemnością informujemy, że od października 2018 do NGL Legal dołącza pięciu partnerów:

Grzegorz Godlewski, radca prawny z 11-letnim doświadczeniem w doradztwie z zakresu prawa korporacyjnego, w szczególności w obsłudze transakcji oraz w procesach połączeń i podziałów spółek. Grzegorz doradza w przedmiocie inwestycji bezpośrednich, reorganizacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz
w kwestiach związanych z pomocą publiczną. Posiada szerokie doświadczenie w doradztwie dla sektora energetycznego. Grzegorz dołącza do naszego zespołu z DLA Piper.

Filip Opoka, radca prawny z 11-letnim doświadczeniem w doradztwie w sprawach regulacyjnych, w tym w na rzecz podmiotów z sektora energetyki i gazownictwa, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetyki wiatrowej. Doradza w zakresie obrotu i dystrybucji energii i gazu oraz w zakresie prawa ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z elektromobilnością, a także w procesach inwestycyjnych. Filip ma doświadczenie w doradztwie regulacyjnym przy transakcjach, a także w procesie legislacyjnym.  Koordynował również międzynarodowe projekty, między innymi związane z poszukiwaniem, rozpoznawaniem złóż i wydobyciem ropy naftowej, prowadzonych przez podmioty poza granicami Polski. Filip dołącza do naszego zespołu z DLA Piper.

Bartosz Sankiewicz, doradca podatkowy z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz międzynarodowym prawie podatkowym. Bartosz doradza przy restrukturyzacjach międzynarodowych, transakcjach zarówno po stronie sprzedawcy jak i nabywcy, w projektach przeglądów podatkowych, badań due dilligence, strukturyzacji finansowania, zakładaniu podatkowych grup kapitałowych, podatku od nieruchomości dla klientów z branży energetyki wiatrowej. Bartosz ma doświadczenie w projektach dla polskich i międzynarodowych grup kapitałowych m.in. z branży energetycznej, nieruchomościowej, a także dla funduszy inwestycyjnych i największych spółek Skarbu Państwa. Dołącza do naszego zespołu z Deloitte.

Maciej Wesołowski, radca prawny z 11-letnim doświadczeniem w doradztwie regulacyjnym. Doradza na rzecz podmiotów z sektora elektroenergetycznego i gazowego, paliwowego i cieplnego w zakresie koncesjonowania, taryf, przyłączeń do sieci, systemów wsparcia, pokrywania kosztów osieroconych oraz innych zasad wytwarzania, obrotu, przesyłania oraz dystrybucji energii i paliw ciekłych i gazowych. Maciej doradza w zakresie rynku mocy, elektromobilności oraz w procesach inwestycyjnych w energetyce konwencjonalnej i odnawialnej. Posiada także bogate doświadczenie sądowe w sporach regulacyjnych i administracyjnych a także w dziedzinie prawa zamówień publicznych. Maciej dołącza do zespołu z DLA Piper, gdzie koordynował prace zespołu energetycznego. Wcześniej pracował w Urzędzie Regulacji Energetyki. 

Magdalena Zwolińska, adwokat z 10-letnim doświadczeniem w zagadnieniach związanych z prawem pracy. Magdalena doradza w zakresie sporządzania umów dotyczących zatrudnienia, dokumentów wewnętrznych z zakresu prawa pracy oraz porozumień pomiędzy związkami zawodowymi i pracodawcami, a także w kwestiach związanych z restrukturyzacją zatrudnienia (outsourcing, zwolnienia grupowe, transfery zagraniczne pracowników). Magdalena prowadzi spory o ustalenie istnienia stosunku pracy, kwestię pracy w godzinach ponadwymiarowych, mobbing i dyskryminację w miejscu pracy, a także przygotowywanie oraz prowadzenie wewnętrznych dochodzeń dotyczących mobbingu i molestowania w miejscu pracy. Magdalena dołącza do zespołu z DLA Piper.

Krzysztof Wiater, Partner zarządzający: „Jest mi niezwykle miło powitać w zespole nowych partnerów. Jestem przekonany, że ich doświadczenie będzie wsparciem dla naszych klientów, a pasja i zainteresowania pomogą nam tworzyć silne zespoły eksperckie. NGL, czyli New Generation Lawyers, to miejsce dla ambitnych i nastawionych na rozwój prawników i doradców podatkowych, zarówno w rozumieniu budowania wiedzy sektorowej i tematycznej, jak i współpracę z nieprawniczym zespołem ekspertów. Ten model pozwoli nam na poszerzenie oferty, zwiększenie jej komplementarności i odpowie na coraz większe (i słusznie) oczekiwania klientów.”

Czytany 1523 razy