Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

poniedziałek, 02 październik 2017 12:01

DLA Piper wzmacnia zespół ubezpieczeń

Napisane przez DLA Piper
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Z dniem 1 października 2017 r. do zespołu kancelarii w Warszawie dołączyła Anna Grykin. Objęła ona stanowisko Senior Associate w departamencie prawa korporacyjnego jako osoba współodpowiedzialna za praktykę ubezpieczeniową w DLA Piper.

Anna Grykin jest radcą prawnym, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości.

Przed dołączeniem do DLA Piper pracowała jako dyrektor departamentu prawnego i compliance zarówno w zakładach ubezpieczeń na życie, jak i zakładach ubezpieczeń majątkowych, gdzie odpowiadała za kompleksowe zarządzanie ryzykiem prawnym. Specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym i korporacyjnym. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku usług ubezpieczeniowych i finansowych pracując na stanowisku prawnika w zakładach ubezpieczeń.

Czytany 2835 razy