Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 05 wrzesień 2017 13:33

Kancelaria JSLegal stawia na Śląsk i otwiera swoje trzecie biuro, tym razem w Katowicach

Napisane przez JSLegal
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kancelaria JSLegal, doceniając gospodarcze oraz technologiczne znaczenie Śląska jak również dla wygody Klientów z tego regionu otworzyła nowe biuro w Katowicach. To już trzecia lokalizacja, po Warszawie i Krakowie.

Otwarcie biura w Katowicach jest kolejnym krokiem na drodze rozwoju naszej kancelarii. Śląsk to jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów w Polsce. Od wielu lat obserwujemy ten proces z bliska, wspierając Klientów z branży transportowej, infrastrukturalnej i technologicznej, operujących w regionie – zaznacza mec. Adam Poszewiecki, który koordynuje prace katowickiego biura.

Zgodnie z hasłem „Rodzima kancelaria, globalna perspektywa” JSLegal łączy najwyższy poziom usług, znany z międzynarodowych kancelarii, ze znajomością lokalnych uwarunkowań biznesowych. Jednym z wyznaczników tego poziomu jest pełna dostępność oraz wygoda Klientów, stąd decyzja o otwarciu biura w katowickiej lokalizacji, które pozostaje do ich dyspozycji od początku września. Katowicki zespół Kancelarii jest gotów wesprzeć zarówno firmy funkcjonujące już na polskim rynku, jak i te planujące rozpocząć działalność w naszym kraju oraz regionie. Dzięki wyspecjalizowanemu German Desk Klienci z krajów niemieckojęzycznych mogą liczyć na pełne wsparcie transakcyjne i bieżące doradztwo.

Zapraszamy do kontaktu i spotkania w Katowicach:

Francuska 35/308
40-027 Katowice
tel.: +48 22 542 40 40
Czytany 1839 razy