Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 20 kwiecień 2017 10:30

Kancelaria JSLegal wzmacnia praktykę transakcyjną i korporacyjną oraz tworzy German Desk

Napisane przez JSLegal
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

W kwietniu do zespołu JSLegal dołączył radca prawny Bogdan Duda, który objął stanowisko of Counsel. Dzięki temu znacznemu wzmocnieniu ulegnie praktyka transakcyjna i korporacyjna kancelarii. Ponadto w ramach kancelarii powstanie nadzorowany przez Bogdana Dudę zespół dedykowany do obsługi klientów z krajów niemieckojęzycznych (German Desk).

Mec. Bogdan Duda jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radcą prawnym oraz rzecznikiem patentowym. Posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, zdobytego głównie w międzynarodowych kancelariach. Przed dołączeniem do JSLegal był partnerem w jednej z warszawskich kancelarii.

Mec. Bogdan Duda specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym i prawie korporacyjnym, wspierał klientów przy licznych fuzjach, przejęciach, restrukturyzacjach i procesach prywatyzacjach, a także przy tworzeniu joint venture. Doradzał również w sprawach spornych związanych z patentami i znakami towarowymi. Jego doświadczenie obejmuje doradztwo głównie dla klientów międzynarodowych działających w takich branżach, jak motoryzacja, energetyka konwencjonalna i wiatrowa, FMCG, usługi doradcze oraz przetwarzanie odpadów. Znaczna cześć klientów, którym doradza ma swoje siedziby w krajach niemieckojęzycznych.

Cieszy mnie nawiązanie współpracy z tak prężnie rozwijającą się kancelarią, jaką jest JSLegal. Od pewnego czasu z zainteresowaniem obserwowałem jej rosnącą aktywność i pozycję na rynku. Jestem przekonany, że dzięki wspólnym wysiłkom będziemy się rozwijać jeszcze szybciej – zaznacza mec. Bogdan Duda.

Czytany 2298 razy