Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

poniedziałek, 27 marzec 2017 12:34

Janusz Dzianachowski nowym partnerem w Linklaters

Napisane przez Kancelaria Linklaters
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Janusz Dzianachowski, radca prawny w warszawskim biurze kancelarii Linklaters, od 1 maja 2017 roku dołączy do grona jej partnerów. Od początku swojej pracy w Linklaters jest związany z doradztwem prawnym w zakresie prawa nieruchomości.

Janusz Dzianachowski Real Estate Partner Linklaters Janusz ma kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz polskich i zagranicznych klientów: inwestorów, deweloperów i firm budowlanych. Specjalizuje się w obsłudze transakcji obejmujących nabycie i sprzedaż nieruchomości, w tym transakcji typu sale and lease-back oraz transakcji transgranicznych. Janusz doradza przy nabywaniu gruntów oraz zagospodarowaniu terenu na potrzeby inwestycji logistycznych, handlowych, biurowych. Pracował przy wielu znaczących transakcjach nieruchomościowych na polskim rynku.

„Janusz jest osobą, który łączy w sobie wyjątkowe cechy, będąc jednocześnie świetnym merytorycznie prawnikiem, dobrym kolegą, a także osobą lubianą i cenioną przez klientów. Ponadto, Janusz jest   znakomitym liderem zespołu, który potrafi przeprowadzić wielkie i skomplikowane transakcje dla międzynarodowych klientów Linklaters w sposób sprawny i niezwykle kreatywny.” – powiedział Artur Kulawski, partner zarządzający w kancelarii Linklaters.

 Janusz Dzianachowski będzie siódmym partnerem w strukturach kancelarii Linklaters w Polsce. Dołączy do grona partnerów: Artura Kulawskiego, Cezarego Wiśniewskiego, Tomasza Żórawskiego, Daniela   Cousensa, Jarosława Millera i Małgorzaty Szwaj.

 

             

 

Czytany 2432 razy