Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 27 kwiecień 2016 22:00

Greenberg Traurig otrzymuje nagrodę Kancelarii Roku 2016 – Client Service Award w Polsce przyznawaną przez Chambers Europe Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Greenberg Traurig otrzymało prestiżową nagrodę Kancelarii Roku 2016 – Client Service Award w Polsce przyznawaną przez Chambers Europe.

Nagroda ta ma na celu wyróżnienie kancelarii świadczących usługi prawne na najwyższym poziomie i oparta jest na szczegółowych badaniach rynku przeprowadzanych przez wydawców Chambers, a także na rekomendacjach Klientów.

W ostatnim roku warszawskie biuro Greenberg Traurig kontynuowało rozwój swoich kluczowych praktyk: Rynków Kapitałowych, Fuzji i Przejęć oraz Bankowości i Finansów, dokonując jednocześnie znaczącego powiększenia swojej praktyki Nieruchomości oraz wzmocnienia praktyki Sporów Sądowych i Arbitrażowych.

Uzupełnieniem rozwoju Kancelarii Greenberg Traurig w Warszawie było również wzmocnienie praktyki w Europie poprzez przejęcie jednego z liderów na rynku niemieckim i otworzenie pierwszego biura Greenberg Traurig w Berlinie, co znacząco wzmocniło możliwości świadczenia usług dla Klientów z Polski i Niemiec.

Jarosław Grzesiak, Partner Zarządzający biura w Warszawie powiedział, że „przyznana nagroda potwierdza nasze zaangażowanie w świadczenie usług charakteryzujących się doskonałą jakością. Jesteśmy dumni, że jako jedyna kancelaria w Polsce posiadamy Miejsce 1 przyznane przez Chambers w następujących kategoriach: Fuzje i Przejęcia, Rynki Kapitałowe: Equity, Private Equity oraz Podatki”.

Lejb Fogelman, Senior Partner warszawskiego biura podkreślił, że "nasz sukces jest przykładem podejścia Greenberg Traurig do rozwoju na całym świecie, który podyktowany jest przede wszystkim potrzebami naszych Klientów. Jesteśmy dumni ze swoich osiągnięć na polskim rynku, który na przestrzeni lat stał się jednym z najbardziej stabilnych w Europie.”

Nagroda przyznana przez Chambers nie jest jedyną, którą Kancelaria Greenberg Traurig otrzymała w ostatnim czasie. Według najnowszej edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita, Greenberg Traurig wyróżniona została również, jako kancelaria zaangażowana w Transakcji Roku, za którą uznano refinansowanie zadłużenia spółek Cyfrowy Polsat oraz Polkomtel o wartości 12,5 mld PLN.

 

Czytany 1087 razy