Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 30 marzec 2016 12:47

Schoenherr "Kancelarią prawną roku w regionie Europy Wschodniej i Bałkanów (2016)" w rankingu The Lawyer Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Schoenherr, wiodąca kancelaria prawna w Europie Środkowo-Wschodniej specjalizująca się w prawie gospodarczym, zdobyła tytuł "Kancelarii prawnej roku w regionie Europy Wschodniej i Bałkanów (2016)" w rankingu prestiżowego magazynu prawnego The Lawyer.

W imieniu kancelarii nagrodę odebrał Vladimír Čížek, Partner Schoenherr z biura w Pradze, specjalizujący się w transakcjach M&A. Rozdaniu nagród towarzyszyła gala Lawyers' European Awards, która odbyła się w Londynie.

Zdobyte przez nas wyróżnienie to uhonorowanie wysiłków prawników Schoenherr w całej Europie Środkowo-Wschodniej. To wspólny sukces wszystkich biur kancelarii, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni i który stanowi ogromną motywację do dalszej pracy - mówi Paweł Halwa, partner zarządzający w warszawskim biurze kancelarii Schoenherr.

Kluczowe transakcje w regionie

W ciągu ostatnich 12 miesięcy prawnicy Schoenherr uczestniczyli w wielu kluczowych transakcjach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Kancelaria doradzała między innymi:

  • Ingram Micro w sprawie przejęcia spółki Value-Added Distributors RRC Group w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • Blackstone w sprawie przejęcia aktywów nieruchomościowych od GE Capital Real Estate o globalnej wartości ponad 1.9 mld EUR,
  • Grupie Praktiker w sprawie transakcji podlegającej wielu jurysdykcjom, dotyczącej sprzedaży spółek Praktiker w różnych krajach Europy Środkowo-Wschodniej,
  • Laško, wiodącej słoweńskiej grupie piwowarskiej, w sprawie sprzedaży ponad 51% pakietu udziałów spółce Heineken, oraz
  • Telekom Slovenije w sprawie przejęcia spółki Debitel.

Tytuł "Kancelarii prawnej roku w regionie Europy Wschodniej i Bałkanów" nie jest jedynym wyróżnieniem dla Schoenherr w ostatnim czasie. Kancelaria po raz kolejny znalazła się na szczycie corocznego rankingu Mergermarket, obejmującego Austrię oraz obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Z kolei Chambers przyznał Schoenherr tytuł "Kancelarii prawnej roku w regionie Europy Południowo-Wschodniej".

The Lawyer to wiodący brytyjski tygodnik poruszający tematykę prawną w ujęciu globalnym. W 2009 na rynku pojawiło się europejskie wydanie magazynu. Przyznawane przez The Lawyer nagrody należą do najbardziej prestiżowych w branży prawnej.

Czytany 1344 razy