Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 03 luty 2016 14:51

Awanse prawników w Squire Patton Boggs Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W uznaniu za bardzo dobre wyniki i zaangażowanie, troje prawników warszawskiego biura Squire Patton Boggs otrzymało promocje na wyższe stanowiska.

Z początkiem roku 2016 Małgorzata Olech, Jacek Wiśniewski i Piotr Chochowski z kancelarii Squire Patton Boggs otrzymali promocje na wyższe stanowiska. Jacek Wiśniewski awansował na pozycję Of Counsel, natomiast Małgorzata Olech i Piotr Chochowski zostali Senior Associates.

"Małgorzata Olech, Jacek Wiśniewski i Piotr Chochowski to profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach" - mówi Piotr Święcicki, partner zarządzający Squire Patton Boggs. "Ich międzynarodowe doświadczenie oraz znakomita orientacja w prawnych, ekonomicznych i finansowych aspektach działalności przedsiębiorstw, pozwoliła doprowadzić do szczęśliwego finału wiele złożonych projektów, jakie nasza kancelaria obsługiwała na przełomie kilku ostatnich lat. W uznaniu za lata pracy w naszej organizacji oraz szczególne zaangażowanie przy prowadzeniu wieloetapowych projektów, z dużą satysfakcją podjęliśmy decyzję o nominacjach".

Małgorzata Olech (radca prawny) specjalizuje się w doradztwie z zakresu usług finansowych, w tym bankowości, finansowaniu projektów i transakcjach rynków kapitałowych. Dzięki swoim formalnym kwalifikacjom zdobytym w Polsce i w USA i międzynarodowemu doświadczeniu, doradzała w licznych transakcjach transgranicznych. Jej doświadczenie obejmuje strukturyzację, sporządzanie projektów i negocjacje umów kredytowych oraz umów dotyczących zabezpieczeń różnego rodzaju, w tym kredytowania konsorcjalnego, finansowania zabezpieczonego aktywami (asset-based), finansowania nieruchomości oraz finansowania transakcji nabycia. Jako członek zespołu kancelarii zajmującego się rynkami kapitałowymi w biurze Squire Patton Boggs w Nowym Jorku, pracowała nad licznymi ofertami papierów wartościowych, w tym instrumentów dłużnych i akcji.

Jacek Wiśniewski (radca prawny, doradca podatkowy) specjalizuje się w doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, prawa bankowego, prawa finansowego oraz prawa spółek. Rekomendowany przez publikację Legal 500, 2013 jako specjalista w zakresie prawa spółek oraz M&A. Posiada duże doświadczenie w kwestiach finansowania transakcji nabycia spółek, pośrednictwa finansowego, sprawach z zakresu FinTech’u i consumerfinance (w tym dotyczących kredytu konsumenckiego dla niebankowych firm pożyczkowych), w transakcjach leasingowych oraz w transakcjach sprzedaży i leasingu zwrotnego (sale and leaseback). Doradzał m.in. funduszom private equity i venture capital przy transakcjach wykupu lewarowanego (LBO) oraz spółce T-Mobile Polska S.A. przy zawarciu strategicznej umowy o współpracy w zakresie pośrednictwa finansowego z Alior Bank S.A. W 2013 r. Jacek Wiśniewski został wybrany na członka Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie przez walne zgromadzenie tej izby.

Piotr Chochowski (adwokat) specjalizuje sie w doradztwie dla podmiotów z sektorów: telekomunikacja i media, technologie informatyczne, ochrona danych osobowych oraz energetyka. Prowadził kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie prawa nowych technologii, w szczególności obsługę prawną operatorów telekomunikacyjnych w zakresie postępowań administracyjnych i sporów sądowych (sądowo-administracyjnych i cywilnych). Przez rok pracował jako prawnik wewnętrzny w departamencie prawnym operatora telekomunikacyjnego. Jego doświadczenie obejmuje m.in.: doradztwo regulacyjne dla największego polskiego operatora telekomunikacyjnego, reprezentacja największego polskiego operatora telekomunikacyjnego w sporach sądowych z organami regulacyjnymi oraz negocjowanie umów i porozumień pomiędzy największym polskim operatorem telekomunikacyjnym a innymi operatorami oraz organem regulacyjnym.

Czytany 1461 razy