Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

poniedziałek, 19 kwiecień 2010 00:00

Trusiewicz Siwko głównym partnerem konferencji

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kancelaria Prawna Trusiewicz Siwko została Głównym Partnerem VI Konferencji Transport drogowy w świetle przygotowań do Mistrzostw Europy w piłce nożnej „EURO 2012”, organizowanej przez Pełnomocnika Ministerstwa Kultury i Turystyki Ukrainy ds. Organizacji EURO 2012 oraz PKS Warszawa. W trakcie planowanego na 21 kwietnia br. spotkania, przedstawiciel Kancelarii poprowadzi prezentację dotycząca rewitalizacji obszarów dworcowych.


Konferencja jest 6. inicjatywą Pełnomocnika Ministerstwa Kultury i Turystyki Ukrainy ds. Organizacji EURO 2012 w ramach cyklu „Stadiony EURO 2012”. W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele władz miast organizatorów Mistrzostw Europy 2012, przedstawiciele PL.2012 – koordynatora organizacji EURO 2012 w Polsce, a także przedstawiciele związków i stowarzyszeń transportowych oraz firm i przedsiębiorstw działających w branży transportowej i budowlanej. Honorowy patronat nad konferencją objęła Ambasada Ukrainy w RP.

Jednym z prelegentów podczas konferencji będzie partner zarządzający Kancelarii  - Rafał Trusiewicz, który w trakcie swojego wystąpienia „Jak zbudować i wdrożyć projekt rewitalizacji dworca autobusowego lub kolejowego z pożytkiem dla przewoźnika autobusowego, miasta, regionu”, omówi zrealizowane z sukcesem projekty dotyczące rewitalizacji powierzchni dworcowych.

„W 2009 r. doradzaliśmy PKP S.A. w procesie restrukturyzacji strategicznych nieruchomości spółki w Katowicach i Poznaniu. Byliśmy obecni przy negocjacjach oraz wdrażaniu postanowień umów inwestycyjnych z prywatnymi deweloperami, którzy nie tylko będą odpowiedzialni za rewitalizację dwóch dworców kolejowych, ale również wybudują nowoczesne centra handlowe na gruntach PKP. Za inwestycję realizowaną w Katowicach będzie odpowiedzialna firma Neinver. W przypadku Poznania, w którym docelowo powstanie Zintegrowane Centrum Komunikacyjne, negocjacje z inwestorem są jeszcze w toku –  – mówi Rafał Trusiewicz. „Czujemy  się wyróżnieni mogąc wziąć udział w tak prestiżowym przedsięwzięciu. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu chcemy zaprezentować takie rozwiązania prawne i biznesowe, które z powodzeniem mogą być stosowane przy realizacji podobnych projektów. Sukces dotychczasowych przedsięwzięć zawdzięczamy optymalnemu wykorzystaniu znajomości regulacji prawnych i realiów rynkowych” dodaje Trusiewicz.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat miejsca i roli transportu drogowego w schemacie organizacyjnym Mistrzostw Europy 2012 oraz nawiązania wzajemnych kontaktów handlowych przy realizacji zadań wynikających z organizacji Mistrzostw. Celem konferencji jest także zwiększenie zaangażowania regionalnych firm prywatnych w strukturę organizacyjną przygotowań do zwiększonej liczby przewozów w transporcie drogowym.

Konferencja odbędzie się w 21 kwietnia br. w Hotelu Kyriad Prestige w Warszawie.

Czytany 2856 razy