Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 05 maj 2010 21:51

Kancelaria Prawna Trusiewicz Siwko współpracuje z Narodowym Centrum Sportu

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Z początkiem lutego Kancelaria Prawna Trusiewicz Siwko rozpoczęła współpracę z Narodowym Centrum Sportu. Głównym zadaniem Kancelarii jest doradztwo w procesie wyłonienia wykonawców na uzupełnienie wyposażenia Stadionu Narodowego w Warszawie (przetargi m. in. na ekrany i systemy bezpieczeństwa) o łącznej wartości ponad 120 mln złotych netto.
 
Kancelaria Trusiewicz Siwko została wybrana przez Narodowe Centrum Sportu w postępowaniu przetargowym. Do zadań Kancelarii będzie należało w szczególności każdorazowe przygotowywanie dokumentacji przetargowej w postępowaniu o udzielenie zamówień publicznych, a także bieżące doradztwo w procesie wyłonienia wykonawców.
 
Budując naszą kancelarię oraz dobierając współpracowników zawsze stawialiśmy na kompleksowość i profesjonalizm naszych usług. W połączeniu z indywidualnym podejściem do potrzeb naszych klientów, możemy świadczyć usługi przy tak prestiżowych projektach jak budowa Stadionu Narodowego w Warszawie.” – mówi Rafał Trusiewicz, partner Kancelarii Trusiewicz Siwko
 
Ze względu na wagę przetargów Zarząd NCS podjął decyzję o konieczności współpracy z dedykowanymi doradcami prawnymi.” mówi Robert Wojtaś, Wiceprezes Zarządu NCS, Dyrektor Pionu Zarządzania Projektem i Przygotowania UEFA EURO 2012TM.
 
Zakończyliśmy postępowanie przygotowawcze do pierwszego przetargu na dostawcę  urządzeń oraz oprogramowania zarządzającego i wykonawcę sieci teleinformatycznej dla Stadionu Narodowego w Warszawie. Ogłoszenie o przetargu ukazało się 31 marca br. ” –mówi Michał Siwko, parter Kancelarii Trusiewicz Siwko. „Najbliższe planowane przetargi wyłonią kolejnych dostawców i wykonawców różnych urządzeń i instalacji dla Stadionu Narodowego w Warszawie.
 
Obsługa prawna NCS w zakresie prowadzenia postępowań przetargowych na wybór podwykonawców, to kolejne prestiżowe przedsięwzięcie realizowane dla podmiotu publicznego. Specjalizująca się w partnerstwie publiczno prywatnym, zamówieniach publicznych i doradztwie inwestycyjnym Kancelaria Prawna Trusiewicz Siwko dotychczas z sukcesem doradzała m.in. przy kilku ważnych transakcjach PKP S.A.
 
„Obecnie finalizujemy negocjacje związane z realizacją Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Poznaniu. Wcześniej, współuczestniczyliśmy w negocjacjach oraz wdrożeniach postanowień umów inwestycyjnych z prywatnymi deweloperami: spółką Hines, która we współpracy z PKP zmodernizuje i wybuduje nowe centrum biurowe w Katowicach oraz firmą Neinver, która będzie odpowiedzialna m.in. za przebudowę dworca kolejowego i budowę centrum komercyjnego w Katowicach” – dodaje Michał Siwko.
Czytany 3585 razy